Wicher Wielgie - Wiślanin Bobrowniki 2:2 w 23. kolejce A klasy, grupa Włocławek [zdjęcia]

Małgorzata Chojnicka
Było to widowiskowe spotkanie i kibice nie mogą narzekać na grę swoich drużyn.
Było to widowiskowe spotkanie i kibice nie mogą narzekać na grę swoich drużyn. Małgorzata Chojnicka
Wicher Wielgie zmierzył się u siebie z Wiślaninem Bobrowniki. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Goście doprowadzili do remisu w drugiej połowie po dwóch rzutach karnych.

Wicher Wielgie zmierzył się u siebie z Wiślaninem Bobrowniki. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0.

Po raz kolejny świetną skutecznością wykazał się ich bramkarz - Radosław Czubakowski. Uratował kilka trudnych strzałów po szybkich akcjach przeciwnika.

W drugiej połowie gra była bardzo ostra i zrobiło się nerwowo. Goście doprowadzili do remisu po dwóch rzutach karnych.

Wicher Wielgie - Wiślanin Bobrowniki 2:2 (2:0)

Bramki: Przemysław Kosowski 2 (16, 22) - Piotr Charzewski 2 (56, karny, 77, karny)