Wicher Wielgie - GKS Fabianki 4:3 w 21. kolejce A klasy, grupa Włocławek [zdjęcia]

Małgorzata Chojnicka
W sobotę, 29 maja, Wicher Wielgie podejmował u siebie Cukrownika Fabianki. Spotkanie było zacięte do ostatniej minuty. Małgorzata Chojnicka
W sobotę, 29 maja, Wicher Wielgie podejmował u siebie GKS Fabianki. Spotkanie było zacięte do ostatniej minuty.

W sobotę Wicher Wielgie podejmował u siebie GKS Fabianki. Spotkanie było zacięte do ostatniej minuty. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1. Gościom w drugiej połowie udało się wyrównać. Następnie Wicher zdobył dwie kolejne bramki. Jednak GKS nie odpuszczał. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla gospodarzy. Słowa uznania należą się bramkarzowi Wicher Wielgie – Radosławowi Czubakowskiemu. To był jego mecz - bronił naprawdę bardzo trudne strzały.

Wicher Wielgie - GKS Fabianki 4:3 (2:1)

Bramki: Przemysław Kosowski 2 (45, 90+2), Mariusz Celmer (11), Sebastian Paszyński (80) - Damian Uzarski 3 (35, 71, karny, 90+5)

W 87 minucie Krzysztof Papis nie wykorzystał rzutu karnego. Obronił bramkarz Wichra Radosław Czubakowski.