Wyniki
Niedziela (9.02)
Sparta Mochowo - Mień Lipno 1:5 (0:3)
Bramki: - Lewicki, Szajgicki, Uzdowski, Kempiński, Cymerman.
Pogoń Mogilno - Polonia Środa Wielkopolska 1:4 (0:2)
Bramki: Antoni Krajnyk (66) - (24), (36), (71), (85)
Unia Leszcze - Zjednoczeni Piotrków Kuj. 1:1 (0:0)
Bramki: Damian Michalak - Dawid Dadzibóg.
Wisła Nowe - Rodło Kwidzyn 1:3
Bramki: Filip Dobrowolski -
Sobota (8.02)
Kujawianka Izbica Kujawska - Sokół Radomin 5:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Pietrzak 2, Mikołaj Karbowy, Jakub Dębowski, Jan Kołodziejski.
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal 1:1 (0:0)
Bramki: Miłosz Sadowski (60) - Bartosz Kaczor (75).
Unia Gniewkowo - LTP Lubanie 4:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Nowacki, Michał Hałas, Łukasz Waligóra, Kamil Fajkowski.
Lech Rypin - Wkra Żuromin 8:2 (6:0)
Bramki: Daniel Jasieniecki 2 (10, 31), Maciej Rożnowski 2 (15, 30, karny), Maciej Jankowski (21), Radosław Lewandowski (41), Paweł Lewandowski (65), samobójcza (73) - (68), (90).
Gopło Kruszwica - Piast Złotniki Kujawskie 2:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Kurtysiak 2 (26, 39, karny) - testowany (80).
Pomorzanin Toruń - Legia Chełmża 2:2 (0:0)
Bramki: Łukasz Witucki (56), Kamil Woroniecki (81, karny) - testowany 2 (65, 72)
Lider Włocławek - Polonia Piotrków Trybunalski 4:1 (2:0)
Bramki: Robert Kowalczyk 3, Patryk Miarka - Bartosz Łudczak.
BKS Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno 1:3 (1:1)
Bramki: Maciej Sieradzki (42) - Szymon Marks (44), Piotr Kaczkowski (60), Oskar Andrzejewski (85).
Wda Świecie - Sportis Łochowo 3:6 (1:1)
Bramki: - Maksym Humeniuk 3, Marcin Krzywicki 2, Igor Kondrat.
Kasztelan Sierpc - Sparta Brodnica 2:3
Bramki: - Adam Reise 2, Maciej Koczur (karny).
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - Polonia Bydgoszcz 4:1 (2:0)
Bramki: Dariusz Słupski (5), Kacper Maciejewski (21), Mateusz Brzóstowski (52), Dawid Pieszak (70) - Łukasz Nowak (82)
Zawisza Bydgoszcz - Lubuszanin Trzcianka 1:0 (0:0)
Bramka: samobójcza (85).
Chemik Moderator Bydgoszcz - BOSiR Barcin 9:1 (4:1)
Bramki: Paweł Michalski 2, Franciszek Marzec, Maksym Adamenko, Daniel Włosiński, Oskar Lipkowski, Damian Kochmański, Mikołaj Winiecki, samobójcza - Bartłomiej Świątek.
Chemik Moderator Bydgoszcz - LKS Dąbrowa Chełmińska 6:1 (3:0)
Bramki: Kamil Goździkowski, Adam Frelichowski, Kamil Serafin, Mikołaj Szmelc, Kacper Nowakowski, Piotr Siniacki - Mateusz Sarnowski (karny).
Unia Solec Kujawski - Notecianka Pakość 0:1 (0:1)
Bramka: Kamil Kala (41)
Włocłavia Włocławek - Górnik Konin 1:5 (1:2)
Bramki: Tomasz Szablewski (45, głową) - Dawid Kalinowski (23), Damian Ścibiorek (35), Marcel Koziorowski (81), Krystian Sobieraj 2 (55, 70)
Zobaczcie bramki. Wideo. Włocłavia Włocławek - Górnik Konin 1:5 (1:2)
KS Prisma Dent Brzoza - Start Pruszcz 4:5 (1:2)
Bramki: Mateusz Krajewski (27, karny), Piotr Ziółkowski 3 (52, 61, 67) - Jakub Krukowski 2, Łukasz Karolak 2, samobójcza.
Lech II Poznań - Unia Janikowo 0:0
Radzynianka Radzyń - Węgrowianka Węgrowo 3:6 (2:3)
Bramki: Nikodem Romanowski (17), Karol Kurzyński (43), samobójcza (47) - Wojciech Tadajewski 2 (37, wolny, 62), Michał Dzierżawski (3), Amadeusz Olszewski (36, głową), Damian Niebojewski (65), Marcin Sobolewski (90)
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 1:2 (0:0)
Bramki: Janusz Surdykowski (86) - Maciej Kona (51), Momo Medfai (90)
Stoczniowiec Płock - Łokietek Brześć Kujawski 3:3 (1:1)
Bramki: - Marcin Chamryga, Billy Abbott, Bartosz Trzeciak.
Polcalc Lubienianka Lubień - Zryw Bielsk 7:3 (4:1)
Bramki: Mariusz Jaśkiewicz 3, Albert Pawlak 2, Przemysław Burdyka, Rafał Zbońkowski -.
Zdrój Ciechocinek - Sadownik Waganiec 5:2 (0:2)
Bramki: samobójcza (56), Daniel Matuszak 2 (46, 57), Marcin Majchrzak (68), testowany (71) - Piotr Kuliński, Adam Czajkowski.
Unia Wąbrzeźno - Wisła Grudziądz 7:0
Bramki: Paweł Mazurowski 2, Jakub Godlewski 2, Marcel Niedbała, Dominik Hancyk, Mateusz Kruszewski.
Gwiazda Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 2:4 (1:1)
Bramki: Szymon Łoś, Adrian Sobczak -
Noteć Inowrocław - LZS Kościelec 7:1 (3:0)
Bramki: Daniel Wujkowski 2 (11, 41), testowany 2 (30, 63), Adrian Turowski (54), Andrzej Matusiak (74), Paweł Sobecki (82) - Tomasz Matczak (89)
Dąb Bąkowo - Orzeł Służewo 8:6 (4:1)
Bramki: - Piotr Lewandowski 3, Kamil Jakóbczak, Adam Beciński, Filip Kuczyński.
Lider Włocławek juniorzy starsi - Elana Toruń juniorzy starsi 3:3 (2:1)
Bramki: Dawid Krzyżański 2 (30, 78), Klaudiusz Bykowski (65) - (13), (17, karny), (49).
Znasz wynik czy termin sparingu? Daj znać
tel. 519 503 679
Messenger
Terminarz
Sobota (8.02)
Włocłavia Włocławek - Górnik Konin (12)
Unia Solec Kujawski - Notecianka Pakość (12, Bydgoszcz)
Zawisza Bydgoszcz - Lubuszanin Trzcianka (12.30)
Chemik Moderator Bydgoszcz - BOSiR Barcin (12)
Chemik Moderator Bydgoszcz - LKS Dąbrowa Chełmińska (14)
Wda Świecie - Sportis Łochowo (14)
Lider Włocławek - Polonia Piotrków Trybunalski (14, Łódź)
BKS Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno (14.30)
Gopło Kruszwica - Piast Złotniki Kujawskie (14.30)
Lech Rypin - Wkra Żuromin (16)
Unia Gniewkowo - LTP Lubanie (16, Toruń)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Kowal (18, Włocławek)
Kujawianka Izbica Kujawska - Sokół Radomin (18, Inowrocław)
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - Polonia Bydgoszcz (14)
Pomorzanin Toruń - Legia Chełmża (14)
KS Prisma Dent Brzoza - Start Pruszcz (12.30)
Polcalc Lubienianka Lubień - Zryw Bielsk (16, Włocławek)
Ziemowit Osięciny - Kujawiak Kruszyn (16, Włocławek)
GKS Baruchowo - Mazur Gostynin (16)
Stoczniowiec Płock - Łokietek Brześć Kujawski (13)
Wisła Płock juniorzy - Wisły Dobrzyń
Zdrój Ciechocinek - Sadownik Waganiec (16, Toruń)
Piast Bądkowo - Drwęca Golub-Dobrzyń (16, Toruń)
Dąb Bąkowo - Orzeł Służewo (Inowrocław)
Noteć Inowrocław - LZS Kościelec Kuj. (16)
Radzynianka - Węgrowianka (11, Wąbrzeźno)
Fala Świekatowo - Victoria Czernikowo (16, Świecie)
Lech II Poznań - Unia Janikowo (12)
Unia Wąbrzeźno - Wisła Grudziądz (14.30)
Kasztelan Sierpc - Sparta Brodnica (11)
Legia Chełmża - Mustang Ostaszewo (18, Toruń) - odwołany
Niedziela (9.02)
Sparta Mochowo - Mień Lipno (11, Sierpc)
Grom Osie - Pomowiec Kijewo Królewskie (11)
Pogoń Mogilno - Polonia Środa Wielkopolska (12)
Unia Leszcze - Zjednoczeni Piotrków Kuj. (11)
Wyniki sparingów 4-6 lutego 2020
Dąb Barcin - Unia Janikowo 0:9 (0:1)
Bramki: Kamil Żylski 3 (48, 50, 87), Bartłomiej Czaplewski 3 (77, 82, 90), Mateusz Rumiński (6), Przemysław Kędziora (61), Ernest Hulisz (53).
Cuiavia II Inowrocław - Noteć Inowrocław 1:8 (0:3)
Bramki: Piotr Niewiadomski (60) - Michał Rose (4), Kacper Ciesielski (25), zawodnik testowany 2 (29, 53), Kamil Wyciechowski (57), Mateusz Włoch 2 (67, 80), Kajetan Wegner (74)
Zawisza Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 10:1 (4:0)
Bramki: Patryk Straszewski 2 (3, 20), Rafał Piekuś (21), Jay Jaskólski (37), Tomasz Żyliński 2 (63, 77), Damian Stasikowski 2 (68, 79), Patryk Kozłowski 2 (74, 81) - (82)
Victoria Września - Pogoń Mogilno 4:4 (3:0)
Bramki: (20), (39), (44), (87) - Krzysztof Szal 2 (75, 90), Piotr Mroziński (57), Filip Loks (85)
Lider Włocławek - LKS Kwiatkowice 5:1 (2:0)
Bramki: Krystian Stolarczyk, Jakub Perek, Patryk Miarka 2, samobójcza -.
Grot Kowalki - Sokół Radomin 5:4 (1:3)
Bramki: Michał Sochacki, Jakub Rumiński, Krystian Pawłowski, Jakub Jadczak, Bartosz Żulewski - Paweł Jachowski 2, Przemysław Jachowski, Dawid Muchewicz.
GKS Baruchowo - Kujawianka Izbica Kujawska 0:9 (0:2)
Bramki: Kamil Kuropatwiński 2, Jan Kołodziejski 2, Bartłomiej Mielczarek, Łukasz Galanciak, Jakub Dębowski,
Sebastian Popieliński, Patryk Aleksandrowicz
Chełminianka Chełmno - Wojownik Wabcz 10:1 (6:0)
Bramki: Dawid Piasecki 3, testowany 2, Tomasz Chmarzyński 2, Piotr Kaczkowski, Miłosz Węgierek, Bartosz Majorek.
Nielba Wągrowiec - Polonia Bydgoszcz 3:1 (1:0)
Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?