Młodzi tancerze z Lipna zajęli wysokie miejsca na zawodach tanecznych w Bydgoszczy

MCK Lipno
zdjęcie ilustracyjne z warsztatów brackdance
zdjęcie ilustracyjne z warsztatów brackdance Piotr Bilski
Medale na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Disco i Breakdance w Bydgoszczy.

Breakdance cieszy się w naszym mieście niegasnącym zainteresowniem i popularnością, co dowodzi fakt, że na zajęcia do instruktora Kamila Kostrzewskiego uczęszcza prawie 30 osób. O jakości tych treningów przekonują nas wysokie miejsca naszych podopiecznych na różnorodnych konkursach.

Tym razem w Bydgoszczy na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Disco i Breakdance, który odbył się 21 lutego br., w kategorii breakdance I miejsce wywalczył dla Lipna Dominik Kwiatkowski, III miejsce także dla naszego reprezentanta Huberta Ziółkowskiego. Tuż za nim uplasował się jego kolega Artur Dzienniak. W konkursie uczestniczyło prawie 200 zawodników z całej Polski.

Szczególnie cieszy fakt, że są to zawodnicy bardzo młodzi od 6 do 13 roku życia. Hubert ma zaledwie 9 lat i tańczy od pół roku. W planach są dalsze wyjazdy m.in. do Jawora, Kozienic i Piotrkowa Trybunalskiego, z których z pewnością przywieziemy mnóstwo medali.

Strefa Biznesu: Rewolucyjne zmiany w wynagrodzeniach milionów Polaków