(© Wojciech Alabrudziński/ archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W weekend 6-7 lipca odbędą się Dni Skępego. Z tej okazji na plaży nad Jeziorem wielkim zaplanowano liczne atrakcje dla mieszkańców.

Dni Skępego 2019 rozpocznie turniej piłki nożnej seniorów, organizowany przez UKS Skompensin. Początek o godz. 9 na kompleksie boisk orlik w Skępem. Uroczyste otwarcie Dni Skępego nastąpi o godz. 16. Piętnaście minut później zostaną wręczone nagrody laureatom konkursu plastycznego „Obrona Cywilna Wokół Nas”. W godz. 16.20-18 zaplanowano występy wokalne taneczne dzieci i młodzieży z terenu miasta i gminy. Po ich zakończeniu odbędzie się konkurs organizowany przez Skępską Grupę Motocyklową Bormoto. O godz. 18.15 wystąpi Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Skępem. O godz. 18.45 przed publicznością swoje umiejętności wokalne zaprezentuje Monika Szymańska, a po niej (19.15) Monika Walter.

W godz.19.45-20.45 przewidziano koncert Golden Magic. O godzinie 21 na scenę wyjdzie gwiazda wieczoru - zespół Defis. Od godz. 22 do 24 mieszkańcy będą mogli bawić się podczas zabawy tanecznej. To jednak nie koniec świętowania. 7 lipca w samo południe odbędzie się konkurs na zamek z piasku, a w godz. 12.10-13.10 zaplanowano pokazy ratownictwa wodnego z zastosowaniem sprzętu motorowego. Do tego wiele atrakcji: wesołe miasteczko, mała gastronomia.


Wideo. Flash Info odc. 20Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!