To już drugi wypadek z udziałem motocyklisty dzisiaj (1 maja), w pierwszy dzień sezonu motocyklowego To już drugi wypadek z udziałem motocyklisty dzisiaj (1 maja), w pierwszy dzień sezonu motocyklowego

To już drugi wypadek z udziałem motocyklisty dzisiaj (1 maja), w pierwszy dzień sezonu motocyklowego. (© Mariusz Kapała/zdjęcie ilustracyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To już drugi motocyklista w regionie, który w środę (1 maja) został ranny w wypadku. Uwaga: kierujący motocyklami i inni uczestnicy dróg. Bądźcie ostrożni. Sezon motocyklowy właśnie się rozpoczyna.

Wypadek wydarzył się w środę (1 maja) około południa na drodze krajowej nr 67. Ratownicy z Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa w Toruniu dostali zgłoszenie o godz. 12.18. Sygnał dotyczył wypadku w Borku (pow. lipnowski). Uczestniczyły w nim motocykl i samochód osobowy.

Motocyklista ucierpiał. Karetka zawiozła go do szpitala.

Właśnie 1 maja oficjalnie rozpoczyna się sezon motocyklowy. W naszym województwie inauguracja sezonu 2019 do bezpiecznych nie należy.

Dzisiaj, oprócz wypadku w Borku, podobne zdarzenie miało miejsce w Łabiszynie (pow. żniński). Tam też ucierpiał motocyklista i trafił do szpitala.


Wideo


Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!