Wisła Dobrzyń pewnie pokonała Mień Lipno, zdobywając dwie bramki [zdjęcia]

Małgorzata Chojnicka
Mień Lipno - Wisła Dobrzyń 0:2 w 2. kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej
Mień Lipno - Wisła Dobrzyń 0:2 w 2. kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej Fot. Małgorzata Chojnicka
8 sierpnia Mień Lipno podejmował u siebie Wisłę Dobrzyń w ramach rozgrywek ligi okręgowej. Z nieba lał się żar i konieczne były przerwy na napoje. Goście pewnie pokonali gospodarzy, zdobywając dwie bramki.

8 sierpnia Mień Lipno podejmował u siebie Wisłę Dobrzyń w ramach rozgrywek ligi okręgowej. Z nieba lał się żar i konieczne były przerwy na napoje. Jest to zalecenie FIFA, by robić je w czasie meczów rozgrywanych w temperaturze powyżej 32 stopni Celsjusza.

Skwar dawał się we znaki nawet kibicom na trybunach, a co tu dopiero mówić o zawodnikach.

Jednak za każdym razem o ich wprowadzeniu decyduje sędzia główny w porozumieniu z drużynami. Sobotnie popołudnie było wyjątkowo upalne. Skwar dawał się we znaki nawet kibicom na trybunach, a co tu dopiero mówić o zawodnikach.

Emocji na stadionie w Lipnie nie brakowało

Spotkanie było emocjonujące od samego początku. Goście okazali się zdecydowanie lepsi, chociaż gospodarze przeprowadzili też wiele ładnych akcji. Jednak żadna z nich nie zakończyła się strzeleniem bramki. Podczas meczu nie brakowało nerwowych momentów. Już w 12. minucie celnym strzałem popisał się Paweł Rzęsiewicz. W 39. minucie spotkania sędzia podyktował rzut karny dla Wisły Dobrzyń. Stało się to po faulu bramkarza Mienia. Rzut karny bezbłędnie wykonał Patryk Zieliński.

Gospodarze starali się przed swoją publicznością zdobyć gola i walczyli do ostatniej piłki. Jednak najwidoczniej zabrakło im szczęścia i musieli uznać przewagę gości. Jeśli ktoś zdecydował się spędzić popołudnie na lipnowskim stadionie, z pewnością nie żałował. Był to dobry mecz.

Mień Lipno - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 0:2 (0:2)

Bramki: Paweł Rzęsiewicz (12), Patryk Zieliński (39, karny)