W Teodorowie UKS Mustang Wielgie podejmował MLKS Żbik Nasielsk. Zdjęcia

Małgorzata Chojnicka
Podczas meczu UKS Mustang Wielgie  MLKS Żbik Nasielsk. Drużyna z Wielgiego ostatecznie zwyciężyła 5:2.
Podczas meczu UKS Mustang Wielgie MLKS Żbik Nasielsk. Drużyna z Wielgiego ostatecznie zwyciężyła 5:2. Małgorzata Chojnicka
UKS Mustang Wielgie podejmował u siebie na boisku w Teodorowie drużynę MLKS Żbik Nasielsk. Gospodynie nie dały szans rywalkom. W pierwszej połowie walka była jeszcze w miarę wyrównana, ale w drugiej stroną wyraźnie dominująca były już piłkarki z Mustanga. Ostatecznie zwyciężyły 5:2.

W tym sezonie UKS Mustang Wielgie gra w IV Lidze Mazowieckiej. Ta decyzja została podjęta jeszcze w czerwcu, a podyktowana była troską o rozwój zespołu, by rywalizować z silnymi zespołami. Do tej pory podopieczne trenera Michała Ziemińskiego mają na swoim koncie jeszcze zwycięstwo z KU AZS Uniwersytet Warszawski.

Losy tego spotkania ważyły się do ostatnich minut, ale ostatecznie piłkarki z Mustanga zwyciężyły 4:3.
Porażką zakończył się mecz wyjazdowy z KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka. Panie zmierzą się ponownie u siebie z drużyną GOSiRKi Piaseczno, ale teraz przed nimi wolny weekend.

Mecz z MLKS Żbik Nasielks zakończył się zwycięstwem drużyny z Wielgiego 2 : 5. W pierwszej połowie dwie bramki zdobyła Elżbieta Jesionowska, a w drugiej trzy gole strzeliła Ewelina Czubakowska, która jest kapitanem drużyny.