MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz liderem 2 ligi kobiet!

bejczys
bejczys
W niedzielę (01.12.2013 r.) odbył się mecz III kolejki 2 ligi kobiet pomiędzy MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz a KSKK Koszalin. Przed meczem oba zespoły były niepokonane. Podopieczne Krzysztofa Janika zwyciężyły 85:50 i plasują się na pierwszym miejscu rozgrywek.

Początek spotkania ułożył się dość niefortunnie, bowiem po dobrych akcjach brakowało skuteczności, przez co po 2 minutach gry przyjezdne prowadziły 7:1. Po przerwie, o którą poprosił trener Krzysztof Janik nasz zespół zaczął odrabiać straty i po pierwszej kwarcie było 25:17 dla MUKS WSG SUPRAVIS.

W drugiej części gry dzięki bardzo dobrej obronie i celnym rzutom za 3 punkty udało się odskoczyć na 21 punktów. Po przerwie koszalinianki odrobiły cztery punkty, jednak szybko "trójką" odpowiedziała Martyna Myśków. Po 30 minutach gry na tablicy widniał wynik 63:38. W ostatnich dziesięciu minutach 25-punktową przewagę udało się powiększyć o kolejne dziesięć "oczek" i ostatecznie MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz wygrał 85:50.

Nasz zespół w rozgrywkach 2 ligi kobiet czeka przerwa, kolejny mecz zaplanowano na 14 grudnia. MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz podejmie we własnej hali KS Basket 25 Bydgoszcz. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - KSKK Koszalin 85:50 (25:17, 21:8, 17:13, 22:12)

MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz: Gwizdała 27, Myśków 14, Papiernik 13, Szymańska 11, Preihs 9, Kostencka-Janik 5, Pomykajczyk 2, Rahn 2, Malicka 2, Wyczałkowska 0, Wisniewska 0, Błysz 0.

KSKK Koszlin: Sobajtis 15, Koszykowska 11, Staciwa 10, Sak 3, Razik 3, Brzezińska 3, Sendlewska 2, Gatz 2, Machnikowska 1, Juraszczyk 0, Karacan 0, Popławska 0.