Mistrzowie Handlu powiatu człuchowskiego - znamy już wyniki plebiscytu!!!

Beata Gliwka
Kwiaciarnia 4 Pory Roku Magdaleny Orzoł z Debrzna
Kwiaciarnia 4 Pory Roku Magdaleny Orzoł z Debrzna arch. własne
Znamy już Mistrzów Handlu powiatu człuchowskiego. Zwycięzcy naszego plebiscytu to Beata Kiżewska ze sklepu rybnego „Pod Kormoranem” w Człuchowie, Sklep obuwniczy Alicja, Alicji Dowkszy z Człuchowa, Butik Exclusive, Barbary Rutkowskiej z Człuchowa oraz Kwiaciarnia 4 Pory Roku Magdaleny Orzoł z Debrzna.

O północy we wtorek 28 kwietnia zakończyło się głosowanie w czterech kategoriach naszego plebiscytu

**Zobacz wyniki głosowania w pięciu kategoriach plebiscytu:

SKLEP ROKU 2015
BUTIK ROKU 2015
KWIACIARNIA ROKU 2015
SPRZEDAWCA ROKU 2015
FLORYSTA ROKU 2015**

W kategorii Sprzedawca Roku najwięcej - aż 255 głosów zdobyła Beata Kiżewska ze sklepu rybnego "Pod Kormoranem". Małgorzata Kiedrowicz z człuchowskiego butiku In Flagranti zdobyła 149głosów, a na trzecim miejscu w głosowaniu znalazła się Hortensja Kobak, ze Sklepu Spożywczy Janiny Krusińskiej w Człuchowie (47 głosów), bardzo blisko „podium” był jednak także Wojciech Chojecki ze sklep Fachman w Debrznie, który zdobył 45 głosów.

W kategorii Sklep Roku walka na głosy trwała do ostatniej chwili. Ostatecznie pierwsze miejsce w rankingu zdobył Sklep obuwniczy Alicja z Człuchowa, który otrzymał aż 250 głosów. Sklep Spożywczy Janiny Krusińskiej, który długo prowadził w tej kategorii zajął zaś drugiej miejsce, mając 187 głosów. Do trojki zwycięzców wszedł też Sklep Spożywczo – Przemysłowy Teresy Herchel z Czarnego (11głosów).

W kategorii Butik Roku zwyciężył człuchowski sklep Exclusive Barbary Rutkowskiej (94głosy), Butik Halina Haliny Giżowskiej z Człuchowa z siedmioma głosami mniej (87głosów) zajął drugie miejsce w ranking, a trzecie – również człuchowski sklep In Flagranti Małgorzaty Kosakiewicz (48głosów).

W kategorii Kwiaciarnia Roku nie było niespodzianki - zwyciężyła prowadząca od początku plebiscytu Kwiaciarnia 4 Pory Roku Magdaleny Orzoł z Debrzna, która otrzymała aż 220 głosów. Człuchowskie kwiaciarnie Deko Renaty Zaliskiej oraz Książęca Gabrieli Wrona zajęły drugie i trzecie miejsce (45 i 42głosy).

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i czekamy na uroczyste wręczenie nagród. Nominowanym sklepom, butikom, sprzedawcom i kwiaciarniom również gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział w zabawie.