Lipno. Kolejne sukcesy zawodników z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate

Ewelina Fuminkowska
Zawodnicy z Lipna zdobyli w Żorach aż jedenaście medali
Zawodnicy z Lipna zdobyli w Żorach aż jedenaście medali Nadesłane
W Żorach odbył się VII Turniej Karate Kyokushin "Sari Cup" z udziałem zawodników z całego świata. Z Lipna wystartowało 9 osób i zdobyli kilkanaście medali.

W zawodach udział wzięło 330 zawodników z 38 ośrodków z Polski oraz siedmiu światowych organizacji Kyokushin.

Podopieczni sensei Pawła Olszewskiego z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyli jedenaście medali: trzy złote, sześć srebrnych i dwa brązowe, a drużynowo zajęli trzecie miejsce.

- To ogromny sukces naszych zawodników, którzy wywalczyli miejsce na podium w klasyfikacji drużynowej z ekipami dużo liczniejszymi, co świadczy o dużej skuteczności naszych zawodników - powiedział Paweł Olszewski.