Lipno. II runda Pucharu Polski w motocrossie. Zawodnicy MX Lipno wywalczyli drużynowy Puchar Polski! [zdjęcia]

Małgorzata Chojnicka
W niedzielę 18 października na torze motocrossowym w Lipnie rozegrano II rundę Pucharu Polski fot. Małgorzata Chojnicka
W niedzielę 18 października na torze motocrossowym w Lipnie rozegrano II rundę Pucharu Polski. Zawodnicy MX Lipno wywalczyli drużynowy Puchar Polski! Zobaczcie zdjęcia.

Zawodnicy MX Lipno wywalczyli drużynowo Puchar Polski

Zawodnicy MX Lipno wywalczyli drużynowo Puchar Polski. W MX 85 wygrał Bartosz Jaworski, a Jakub Kowalski był trzeci. W MX Masters Marcin Kawczyński zajął trzecie miejsce. W MX Open drugi był Jakub Barczewski, trzeci Damian Bykowski, czwarty Marcin Bandosz, piąty Karol Kędzierski.

W MX 1C na czwartej lokacie uplasował się Przemysław Chmielewski, w MX 2C na piątej – Łukasz Bąkowski. W MX B drugi był Mateusz Tkaczyk, a czwarty – Kacper Majowicz. Były puchary, dyplomy i mnóstwo gratulacji.

V runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej na torze motocrossowym w Lipnie

W sobotę 17 października na torze motocrossowym w Lipnie rozegrano V rundę Mistrzostw Strefy Polski Północnej. W klasie MX 65 pierwsze miejsce zajął Dawid Zaremba z KMX Kaszuby, na drugim miejscu był Michał Psiuk z KM Cross Lublin, a na trzecim miejscu Kacper Bereziecki z MX Lipno, który startował z numerem 107.

W Lipnie  odbyła się V runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej w motocrossie

Lipno. V runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej w motocros...

W sobotę 17 października rywalizowały także panie. Na starcie stanęło dziewięć zawodniczek, w tym Julia Jarmołkowicz, jeżdżąca w barwach MX Lipno. Tegoroczny sezon kończy ona z drugą lokatą, a w październiku rozpoczęła studia na wydziale lekarsko – dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W sobotę była trzecia, a jechała z numerem 10. Zwyciężyła Joanna Miller z CAMK Człuchów przed Oliwią Wiśniewską z KM MX Banda.

Trwa głosowanie...

Czy korzystasz z siłowni lub klubu fitness?

W MX Junior pierwsze i trzecie miejsce wywalczyli reprezentanci MX Lipno. Kolejno Marcin Bandosz i Jakub Kowalski. Drugie miejsce zajął Filip Bukowicz z GAMK Gdańsk.