Sukces Klubu Kyokushin Karate z Lipna. Drużynowe drugie miejsce w Carbon Cup w Jastrzębiu-Zdroju [zdjęcia]

Ewelina Fuminkowska
To kolejny sukces zawodników z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate
To kolejny sukces zawodników z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate Nadesłane
Osiem medali i drużynowe drugie miejsce wywalczyli zawodnicy lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate. W Jasrzębiu-Zdroju wystąpiło sześciu karateków z Lipna.

Zawodnicy Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate walczyli podczas XIV Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin "CARBON CUP" w Jastrzębiu Zdroju. Sześcioosobowy skład zdobył osiem medali i drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Złoty medal zdobyli: Bartosz Prażniewski w kumite młodzików +50 kg, Zuzanna Sądej w kumite juniorek+ 55 kg, Marta Majewska w kumite juniorek mł. + 50 kg.

Srebro otrzymały: Majewska Marta w kata juniorek młodszych, Szojda Maria w kumite juniorek - 50 kg i Kwiatkowska Natalia w kumite kadetek młodszych + 25 kg oraz w kata.

Brąz otrzymał Szojda Stanisław w kumite juniorów - 65 kg.