Wybierz region

Wybierz miasto

  Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz w Lipnie!

  Kino Nawojka
  Lipno, ul. Adama Mickiewicza/33, +48 54 287 24 40

  18:00 - 20:00 Sobota, 19 września

  • 30zł

  Jest to bez wątpienia jeden z najwspanialszych polskich duetów estradowych, niezmiennie wiernych sobie artystycznie. Działają już razem od wielu lat, a ich koncerty nadal przyciągają liczną i wierną publiczność. W Lipnie podczas 5. Przeglądu Twórczości Poetów Piosenki wystąpią legendy polskiej muzyki: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz!

  Alicja Majewska – jedna z najbardziej lubianych polskich artystek. Wylansowała szereg przebojów, m.in. „Jeszcze się tam żagiel bieli“, „Odkryjemy miłość nieznaną“, „Być kobietą“, „To nie sztuka wybudować nowy dom“, które skomponował Włodzimierz Korcz.
  Artyści współpracowali z takimi autorami tekstów, jak Wojciech Młynarski, Magda Czapińska, Jeremi Przybora, Agnieszka Osiecka, Jonasz Kofta czy Jan Wołek.

  Koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza odbędzie się w sobotę, 19 września 2015 r. o godz. 18:00 w kinie Nawojka (Lipno, ul. Mickiewicza 33). Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie MCK Lipno - bezpośredniego organizatora koncertu.

  5. edycja Przeglądu Twórczości Poetów Piosenki jest organizowana przez Lipnowskie Towarzystwo Kulturalne im. Poli Negri oraz Miejskie Centrum Kulturalne w Lipnie.

  Więcej informacji na www.poecipiosenki.blogspot.com oraz www.facebook.com/poecipiosenki.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?