Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Karta Turysty bierze udział w tegorocznym konkursie na „Kartę dla Polski na rok 2012”.

Konkurs zakłada nie tylko popularyzacje kart plastikowych i obrotu bezgotówkowego czy szeroko rozumianej e-administracji, ale również dokonania firm i ludzi, którzy takie nowoczesne produkty wdrożyli na polskim rynku.

Karta Turysty została zgłoszona do dwóch konkursów: na najładniejszą Polską Kartę 2011 i na najbardziej innowacyjną kartę 2011 roku.

Jednym z elementów konkursu jest również głosowanie publiczności na „Najładniejszą polską kartę 2011 roku” - w kategorii: nagroda publiczności.

Czytaj także: Karta Turysty na niepogodę

Każdy internauta ma możliwość zagłosowania na „Najładniejszą polską kartę 2011 roku”. Przez tydzień, do dnia 22 listopada włącznie – na stronie www.conkar​ta.pl oraz www.kartow​agala.pl , w zakładce: Konkursy – jest umieszczona lista i wizerunki 24 kart zgłoszonych do tego konkursu. Każdy z Internautów będzie mógł oddać tylko raz swój głos na wybraną kartę. Suma głosów zebranych zdecyduje o tym, która z prezentowanych kart uzyska tytuł „Najpiękniejszej polskiej karty 2011 roku” .

Liczymy na Państwa wsparcie i głosy na Kartę Turysty – numer 13! Głosowanie potrwa do 22 listopada.

Kliknij i zagłosuj na pomorską Kartę Turysty

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!