Szybkie zakupy przez internet. Sklep nam dostarczy towar w godzinę! Szybkie zakupy przez internet. Sklep nam dostarczy towar w godzinę!

Szybkie zakupy przez internet. Sklep nam dostarczy towar w godzinę! (© Pixabay.com)

Nowy pomysł na internetowe zakupy. Pojawił się sklep Szopi.pl, który jest w stanie skompletować zamówienie i dostarczyć je klientowi w godzinę. Czeka nas rewolucja zakupowa?

Koniec z długim oczekiwaniem na zakupy? Pojawił się nowy serwis internetowy, który obiecuje, że skompletuje zamówienie i dostarczy je nam pod drzwi w godzinę. Szopi.pl działa od początku roku. Prezes firmy przeniósł pomysł popularny w Ameryce i Azji. - Wielu o tym myślało, a my to zrobiliśmy – mówi Zbigniew Płuciennik, prezes Szopi.pl. - Nie jesteśmy sklepem internetowym, nie mamy swoich magazynów, ale w ciągu godziny jesteśmy wstanie przywieść zakupy z dziesięciu rodzajów różnych sklepów, w tym takich jak Lidl, Biedronka czy Rossman. Ostatnio start-up rozszerzył ofertę o produkty z Saturna, Media Markt, Empiku, Smyka czy Flying Tiger.

W ramach e-sklepu możemy zamawiać towar z Biedronki, Media Marktu czy apteki. W sumie w ofercie jest dwadzieścia sklepów, tym znane "sieciówki" jak Tesco czy Rossman. Wszystko opiera się na tzw. szoperach, którzy kompletują zakupy i przynoszą je do nam do domu. Koszt zwyczajnej dostawy (zakupy dostaniemy tego samego dnia) kosztuje 9,9 zł. Co ciekawe, jeśli zamówimy zakupy za co najmniej 200 zł, dostawa będzie zupełnie darmowa. Zapłacić możemy on-line lub bezpośrednio przy odbiorze produktów. Dodatkowe opłaty za dostawę obowiązują przy zakupach cięższych niż 40 kg.

Zakupy dostaniemy nawet w godzinę po złożeniu zamówienia. Termin doręczenia wybieramy poprzez specjalny panel dostępny na stronie internetowej. Projekt jest testowany w trzech miastach: Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Docelowo będzie działał również w Katowicach, Poznaniu i Gdańsku.


Zobaczcie też: Galeria Północna na Białołęce. Ponad 200 sklepów, kino i ogrody na dachu [ZDJĘCIA, WIDEO]


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!