Najmłodsi piłkarze z Lipna przynieśli szczęście Wiśle Płock

Mecz 18. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy drużynami piłkarskimi Wisły Płock i Arki Gdynia był wydarzeniem nie tylko dla kibiców obu drużyn. Było to także wielkie święto dla najmłodszych piłkarzy UKS Lipno, którzy jako tzw."dziecięca asysta" wprowadzili piłkarzy na murawę płockiego stadionu. Było to niezapomniane przeżycie dla podopiecznych trenera - Marcina Bartczaka.

Urząd Miejski w Lipnie był sponsorem przejazdu młodych zawodników.

Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla drużyny Wisły Płock.

To już kolejna inicjatywa radnego Zbigniewa Janiszewskiego, który jest sympatykiem Wisły Płock i sympatykiem piłki nożnej w ogóle.

- Cieszę się, że dzieci miały frajdę. To być może sprawi, że z jeszcze większą chęcią będą trenować pod okiem Marcina Bartczaka. Radny już wcześniej sprowadził piłkarzy Wisły Płock do Lipna. Wówczas młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Lipnie i najmłodsi adepci futbolu mieli okazję na żywo zobaczyć i spotkać się z zawodnikami - do gimnazjum zawitali Dominik Kun i Cezary Stefańczyk wraz z rzecznikiem prasowym klubu Maciejem Wiąckiem.

Także za sprawą radnego uczniowie klasy sportowej i usportowionej z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Lipnie wybrali się do Płocka na mecz Lotto Ekstraklasy Wisła Płock - Lech Poznań.

Radny Janiszewski zapowiada kolejne tego typu inicjatywy.


Info z Polski - przegląd najciekawszych informacji z kraju - 30.11.2017

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: