(© Ewelina Fuminkowska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

NCL działa bez pozwolenia budowlanego - przypuszcza Czytelnik.

- Czy prawdą jest, że Nowe Centrum Lipna jest użytkowane bez pozwolenia budowlanego? - pyta nasz Czytelnik. - Kto zezwala na to, aby odwiedzany codziennie przez naszych mieszkańców obiekt działał bez stosownych zgód odpowiednich organów? Kto naraża naszych mieszkańców i sprzedawców? - pyta lipnowianin. - Czy czekamy na tragedię, gdy ten obiekt się zawali?

Pytanie o zgody odpowiednich organów zadajemy Marcinowi Kawczyńskiemu, prezesowi Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, inwestorowi Nowego Centrum Lipna.

- Na tę chwilę posiadamy wszelkie wymagane zgody, łącznie z budowlaną - mówi prezes Kawczyński. - Nie wiem, w jakim celu ktoś sieje niepokój. Z naszej strony wszystko jest zgodnie z przepisami i wymogami. Nie ma żadnego zagrożenia tak dla klientów, jak i dla sprzedających. Uważam, że sukces kłuje w oczy, stąd te przypuszczenia.

Nowe Centrum Lipna już działa [zdjęcia]

Przypomnijmy, że Nowe Centrum Lipna, niedawno oddane do użytku, zgodnie z założeniami, rozrasta się. W tej chwili trwa drugi etap tej inwestycji - budowa drugiej hali.

Będą w niej duże sklepy takich branż, jak: spożywcza, meblarska, przemysłowo-budowlana, rtv, agd. W drugiej sąsiadującej z pierwszą halą będą też bank, apteka, gabinety stomatologiczny i okulistyczny oraz pomieszczenia biurowe. Planowany termin oddania drugiej hali Nowego Centrum Lipna - pod koniec przyszłego roku. - Na razie wszelkie prace są prowadzone zgodnie z harmonogramem, w grę wchodzą jedynie niewielkie zmiany - mówi Marcin Kawczyński.

Obecnie handel przed stojącą już halą NCL z butikami i sklepikami branżowymi nieco się zmniejszył. Pora roku nie sprzyja handlowaniu pod chmurką, ale z dnia na dzień sytuacja może się zmienić. Lada moment będą tutaj sprzedawane prawdziwe, pachnące choinki i różne ozdoby świąteczne.

- Dbamy też o dobrą promocję Nowego Centrum Lipna - mówi prezes Marcin Kawczyński. - Chcemy, aby klienci robili tu zakupy nie tylko w miłej, przedświątecznej atmosferze, ale też mieli z tego korzyści. Jakie? Te informacje są w wydawanej przez NCL gazetce.


Info z Polski - przegląd najważniejszych i najciekawszych informacji z kraju [7.12.2017]Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Więcej na temat: