Fot. Audi A4 Fot. Audi A4

(© Źródło: Audi)

Czołówka najpopularniejszych w Polsce samochodów używanych od kilku lat praktycznie nie zmienia się. Wynika to z cech marek i modeli wymienionych poniżej i opisanych w dedykowanych artykułach – charakteryzują się akceptowalnymi kosztami eksploatacji i napraw, a utrata wartości oraz popyt na zadbane egzemplarze nie spadają gwałtownie z czasem.

Poniższe zestawienie warto uzupełnić lekturą artykułów dedykowanych poszczególnym modelom. Piszemy w nich o wadach, zaletach i najczęściej występujących awariach. Podpowiadamy, na co należy zwracać uwagę przed zakupem. No i jest konkret – przedstawiamy aktualne ogłoszenia z rynku wtórnego w przedziale cenowym 10-20 tys. zł.

Najpopularniejsze w Polsce marki i modele samochodów używanych w przedziale cenowym 10-20 tys. zł:

1. Opel Astra – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia2. Volkswagen Passat – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia3. Volkswagen Golf – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia
4. Ford Focus – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia5. Audi A4 – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia6. BMW 3 – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia7. Skoda Octavia – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia8. Ford Mondeo – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia
9. Renault Megane – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia
10. Opel Corsa – czytaj więcej, zobacz ogłoszenia
W zależności od tego, czy szukasz miejskiego kompaktu, czy rodzinnego kombi, decydując się na samochód z tej listy, jest spora szansa, że za dwa/trzy lata wciąż będzie na niego popyt.

MotoFakty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!