(© bialostockiszlakkulinarny.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Białostocki szlak kulinarny wciąż ma szansę na zwycięstwo w ogólnopolskim plebiscycie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2011. Głosowanie na stronach serwisu otoWakacje.pl trwa do 17 października.

Na swojego faworyta możemy zagłosować tylko raz. Mamy na to jeszcze tydzień. Zabawa ruszyła 19 września, kończy się o godz. 12 w poniedziałek 17 października. W plebiscycie zorganizowanym przez Polską Organizację Turystyczną i serwis otoWakacje.pl stratuje 44 kandydatów z całej Polski. Zwycięzca może być tylko jeden. O tytuł i cenną nagrodę ubiegają się m.in.: białostocki szlak kulinarny, Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji „Szelment” i „Suwalszczyzna Kraina jak Baśń”.

Na kilka dni przed zakończeniem głosowania, spośród podlaskich kandydatów największe szanse na sukces zachowuje białostocki szlak kulinarny. Produkt skupiający około 30 restauracji w centrum Białegostoku, a także producentów żywności regionalnej, ma 7,8 proc. głosów (4. miejsce). Szelment zebrał 5,4 proc. głosów, a Kraina jak Baśń – 2,1 proc. Prowadzi zespół pocysterski w Krzeszowie (woj. dolnośląskie) z 10,6 proc. głosów. Zwycięzca konkursu otrzyma w nagrodę internetową kampanię reklamową o wartości 50 tysięcy złotych (w serwisach Grupy Allegro).
Nagrody czekają również na internautów. W puli są aparaty fotograficzne, zestawy przewodników weekendowych po Polsce, iPody i plecaki. Więcej na stronie produkt-turystyczny.otowakacje.pl.

Strony internetowe podlaskich produktów turystycznych


Białostocki szlak kulinarny - bialostockiszlakkulinarny.pl
Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji „Szelment” - wosir-szelment.pl
„Suwalszczyzna Kraina jak Baśń” - suwalszczyzna-jakbasn.pl

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!