Macie dużo znajomych na Facebooku? Możecie mieć problem! Macie dużo znajomych na Facebooku? Możecie mieć problem!

Macie dużo znajomych na Facebooku? Możecie mieć problem! (© Pixabay.com)

O czym świadczy duża liczba znajomych na Facebooku? O tym, że jesteśmy towarzyszy czy też może o tym, że lubimy kolekcjonować znajomych? Poczytajcie o najnowszych ustaleniach naukowców.

Wielu z nas szczyci się wieloma znajomościami na Facebooku. Duża liczba znajomych na tym serwisie społecznościowym ma według tej grupy osób świadczyć o ich dużym powodzeniu. Niemieccy naukowcy są jednak innego zdania. Ich zdaniem - im więcej mamy znajomych na FB tym większe prawdopodobieństwo, że nie jesteśmy osobą, z którą ludzie chcieliby się zaprzyjaźnić.

Jak możemy przeczytać w magazynie Heliyon, duża liczba znajomych na FB może świadczyć o materializmie właściciela konta. Często mają traktować swoich znajomych jako nowe okazy w ich osobistej kolekcji.

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!