Kadr z filmu "Kumple z dżungli" Kadr z filmu "Kumple z dżungli"

(© Materiały prasowe)

1 grudnia swoja premierę będzie miała najnowsza animacja dla dzieci „Kumple z dżungli” ze zwierzęcymi superbohaterami, którzy ratują dżunglę przed zagładą.

Oto zgrana paczka superbohaterów z dżungli- pasiasty kung-fu pingwin - Maurice, jego pasiasty syn, kung-fu… złota rybka - Junior, genialny wyrak - Gilbert, waleczny goryl - Miguel oraz czarująca nietoperka - Batricia. Na drodze wesołej bandy staje piroman koala - Igor, który wiele lat temu miał plan zniszczenia dżungli. Wtedy zagładę powstrzymała tygrysica - mama Maurice’a. Teraz szalony koala ma szansę się zemścić. Na ratunek przybywają kumple z dżungli.
W filmie dubbingu użyczyli m.in. Zbigniew Suszyński, Janusz Wituch, Jacek Król i Katarzyna Łaska.

Bohaterowie


Maurycy:
Pingwin przekonany o tym, że jest tygrysem. Maurycy to lider Kumpli z dżungli. Adoptowała go i wychowała Tygrysica Natasza, po której odziedziczył odwagę. Stworzył swoją własną grupę stróży porządku, o nazwie Kumple z dżungli. Maurycy świetnie zna kung-fu i próbuje nauczyć tej sztuki swojego adopcyjnego syna, rybkę tygrysią zwaną Juniorem. Jest wyjątkowo zuchwały i żałuje tylko jednego: tego, że nie żyje w zgodzie ze swoją mamą, która jest przeciwna Kumplom z dżungli, gdyż bardzo boi się o swojego syna...
Junior
Rybka tygrysia, adoptowany syn Maurycego. Mimo niewielkich rozmiarów, potrafi pływać, skakać, latać i nigdy nie cofnie się przed przygodą. Godny następca swojego ojca, będzie musiał udowodnić swoje zalety w walce Kumpli z Igorem.

Miguel
Wielki goryl o miękkim sercu. Miguel nie należy może do najsprytniejszych kolegów Maurycego, ale jest lojalny i zawsze gotów bić "tych złych". Darzy bezgranicznym podziwem Maurycego i Juniora.

Gilbert
Wyrak. Mózg całej bandy. Gilbert często jest w złym humorze. Ale co by zrobili Kumple bez jego sztuczek i genialnych pomysłów, dzięki którym zawsze udaje im się wyjść z tarapatów?

Batrycja
Batrycja to nietoperzyca o wielkim sercu. Uczciwa, wierna sobie i pozbawiona cynizmu stała się mistrzynią w rozwiązywaniu konfliktów. Zawsze gotowa ratować słabszych, kocha się skrycie w Gilbercie... który zupełnie się tego nie domyśla!

Al i Bob
Ropuchy o całkiem różnych temperamentach. Łączy je namiętność do łykania much. Strzegą kryjówki Kumpli i świetnie gotują. Przyrządzają gulasz z owadów i karmelizowane larwy. Uwielbiają zmieniać fryzury i kostiumy, dodając komizmu całej historii.

Igor
Kiedyś odrzucony przez Czempionów, poprzysiągł zemstę. Ekspert od wybuchowych grzybów. Ma tylko jedną obsesję: zemścić się na tych, którzy go odrzucili, niszcząc dżunglę.

Natasza
Przywódczyni Czempionów, którzy dawniej strzegli pokoju w dżungli. Natasza to odważna i zdeterminowana tygrysica. Jest adopcyjną matką Maurycego. Zrezygnowała z kariery po śmierci swojego wiernego partnera, Ricky’ego. Poświęciła się wówczas wychowaniu syna. Jest świadoma zagrożeń, związanych z zawodem stróża porządku, dlatego próbuje zniechęcić Maurycego do tej drogi.

Zobacz zwiastun
  • Kumple z dżungli (Les As de la Jungle) 2017
  • reżyseria: David Alaux
  • scenariusz: David AlauxEric TostiJean-François Tosti
  • gatunek: AnimacjaFamilijny
  • produkcja: Francja
  • premiera: 1 grudnia 2017

Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!