Kibice Unii Wąbrzeźno nie chcieli być gorsi od swoich piłkarzy, którzy na półmetku rozgrywek A klasy KPZPN (grupa Toruń) liderują w tabeli.

Kibice Unii Wąbrzeźno zorganizowali charytatywną zbiórkę dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Okrzei w Lipnie.

Zbiórka odbyła się 11 listopada podczas mecz 14. kolejki z Pomowcem Kijewo Królewskie (3:1).

- Wpadliśmy na pomysł zorganizowania zbiórki na początku listopada. Obdzwoniliśmy kilka placówek w regionie - mówi Roman Dziadosz. - Wybraliśmy placówkę w Lipnie z dwóch powodów: sympatyczna pani dyrektor i życzliwi wychowankowie. Do zbiórki wszyscy podeszli bardzo życzliwie. Udało się zebrać pełnego busa ubrań, obuwia, zabawek, maskotek, gier, sprzętu sportowego i art szkolnych. Zostały zrobione także paczki ze słodyczy dla każdego dzieciaka. Zależało nam na tym, aby pokazać, że kibice to również dobrzy ludzie. Jako kibice interesujący się piłka nożna wiemy, że Mień również popadł w dołek, jak nasza Unia i to również przyczyniło się do przyjazdu do Lipna.



Nic dziwnego, że za taki gest kibice otrzymali podziękowania podpisane przez dyrektor Iwonę Mikołajczyk.






Info z Polski - przegląd najważniejszych i najciekawszych informacji z kraju [30.11.2017]


Piłka nożna

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: