Wystawę możemy oglądać na dziedzińcu Dworku Laszczyków w Kielcach Wystawę możemy oglądać na dziedzińcu Dworku Laszczyków w Kielcach

Wystawę możemy oglądać na dziedzińcu Dworku Laszczyków w Kielcach. (© Staszek Szybki Jest/www.wikipedia.pl - na licencji Creative Commons)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do 4 listopada na dziedzińcu Dworku Laszczyków możemy podziwiać niezwykłe fotografie najstarszej kieleckiej nekropolii. Na wystawie zatytułowanej „Cmentarz Stary w Kielcach” znalazły się prace czternastu autorów – amatorów i profesjonalistów.

Zdjęcia powstały podczas pleneru zorganizowanego przez Stowarzyszenie Ochrony Dziedzictwa Narodowego na Cmentarzu Starym w Kielcach w połowie września 2010 r. Efekty kilkudniowej pracy artystów i miłośników fotografii zobaczyliśmy po raz pierwszy na ubiegłorocznej wystawie przygotowanej na czas zadumy i pamięci o tych, którzy odeszli. Fotografie wybrane przez jury (w składzie: Andrzej Borys, Paweł Pierściński, Stanisław Szrek) zaprezentowane zostały na ogrodzeniu I LO im. S. Żeromskiego.

W tym roku najciekawsze prace z pleneru, którego opiekunem artystycznym pleneru był Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Świętokrzyski, możemy oglądać do 4 listopada na wewnętrznej stronie ogrodzenia okalającego dziedziniec Dworku Laszczyków. Wystawa przy ulicy Jana Pawła II czynna jest codziennie w godz. 9.00-17.00.

Codziennie najświeższe informacje z Kielc i regionu na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!