W archiwach Gazety Kujawskiej znaleźliśmy stare zdjęcia zespołu Mienia Lipna, walczącego ponad 20 lat temu w rozgrywkach III ligi. Poznajecie kogoś na zdjęciach? Dajcie nam znać opiszemy zdjęcia.

Wideo. GKS Fabianki - Mień Lipno 3:2 (2:0)
Bramki: Łukasz Komorowski 2 (29, 75), Kamil Kotarski (37) - Kamil Markowski 2 (65, 84-karny)


Piłka nożna

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

M.B. (gość)

zdjęcia nr 3,5 Staniszewski, 6- Korpalski, Gosik, 7, 25 - Śmieszek, 8- Pawłowski, Kwiatkowski, 9-Staniszewski, Korpalski, Walas, w tle Kierownik Ziółkowski, 10 i 26 - Wawszczyk, 11-Laskowski, Wojciechowski, 12-Bartczak T.,Kałka, w tle Bar pana Makowskiego, 14-Markowski, 15- Porbes, Gawroński, 16-Opalczewski ?, 17-Laskowski, 18-Markowski, 19 i 24-Pawłowski, 20 Korpalski, 22-Ziemiańczyk, 23-Chojnicki, 29-Pielesiak, 30-Korpalski, Wawszczyk, ŚP. Pesta, zawodnicy odwiecznego rywala Jaggielonki Nieszawa Tarka i Kwasiborski, 31-Wawszczyk, Bieńkowski, Kołodziejski, Korpalski

kibic (gość)

zdjecia predzej Andrzej Ziemiańczyk i Jacek Chojnicki wielcy piłkarze wiazani z Mieniem i Wiślaninem Bobrowniki. Pamietam jak w PP do Bobrownik wpada Zdroj Ciechocinek i przegrywa 0:1 po bramce z wolnego wlaśnie Jacka Chojnickiego!!!!!a i jeszcze te bramki Wawszyczyka w Bobrach coś pięknego!!!